Spolehlivost

Kvalita

Flexibilita

Nadšení

Po zkušenostech s výrobou textových LED panelů jsme v roce 2008 začali LED technologie používat také pro osvětlení. V té době přicházely na světový trh první power LED diody, které začaly nacházet uplatnění i na poli hlavního osvětlení.

Od té doby se LED osvětlení postupně stalo naší hlavní činností. Sledujeme vývoj a novinky v oblasti osvětlování - jezdíme na světové výstavy - a snažíme se v této oblasti našim klientům poskytnout komplexní a profesionální nabídku služeb:

- Zpracování dodaného výkresu, popř. změření daného prostoru na místě
- Návrh vhodného osvětlení dle požadované intenzity světla (normy ČSN)
- 3D simulace osvětlení v konkrétním prostoru
- Kalkulace úspor v porovnání s jinými světelnými zdroji
- Zakázková výroba svítidel na míru dle požadavků zákazníka
- 3D vizualizace prototypů svítidel
- Odborná instalace a případný bezplatný servis
- Řízení svítidel pomocí dálkových ovládačů, pohybových čidel a pod.
- Zakomponování svítidel do inteligentních řídících systémů - např. DMX, DALI, KNX

V případě, že se zákazník nerozhodne pro osvětlení na bázi LED, pak můžeme použít běžně užívané typy světelných zdrojů (halogenové výbojky, běžné i úsporné zářivky, apod.) Běžná je také výměna jiných světelných zdrojů za LED zdroje do stávajících svítidel.

Pracujeme pouze s kvalitními LED od prověřených výrobců světového významu (CREE, EPISTAR, PHILIPS, SAMSUNG). Mezi naše spokojené zákazníky patří bytoví architekti, interiérová studia, reklamní společnosti, taneční kluby, spediční firmy, obchodní domy, majitelé prodejen, ale i soukromé osoby.